Yükseltilmiş Döşeme Ayak Sistemleri

A Sınıfı Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Ayakları

Yükseltilmiş döşeme ayakları, yükseltilmiş döşeme sistemlerinde kullanılan ve bu sistemlerin kullanılmışlığı açısından son derece önemli olan parçalardır. Kullanılacakları yere ve amaca yönelik olarak farklı boyutlarda olabilmektedirler.

Galvanize boyalı metal olarak üretilmektedirler. Metal ayakların panel dahil bitmiş yüksekliği en az 10 santimetredir. Yükseltilmiş döşeme ayakları 2,50 santime kadar kot bozukluklarını giderebilmektedir. 2.50 santimin üstünde veya altında olan kot hataları için farklı ölçülerde ayak üretimi yapılması gerekmektedir. Tüm bu aşamalarda Dora Floor müşteri odaklı çalışma prensibi ile hizmetinizdedir.

Sağlam ve Dayanıklı Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş döşeme sistemleri farklı amaçlara hizmet eden binaların zeminlerine uygulanan bir işlemdir. Bu zeminlerin üzerine ikinci bir döşeme yüzeyi oluşturulmakta ve bu sayede oluşturulan boşluk farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Bu amaçlar boşluğun içinden kabloları, tesisat sistemlerini, elektrik ve mekanik gibi sistemlerin araç ve gereçlerini geçirmek olabilmektedir. Tüm bunlar göz önüne alındığında yükseltilmiş döşeme sistemleri son derece faydalı ve yararlı sistemlerdir. Ayrıca maliyet açısından da son derece uygundur.

Bu son derece faydalı, pratik ve işlevsel sistemin sağladığı yararlardan en iyi şekilde faydalanabilmek adına en önemli unsurlardan biri bu sistemlerde kullanılan yükseltilmiş döşeme ayakları parçalarıdır. Bu parçaların kaliteli, sağlam ve güvenilir olması yükseltilmiş döşeme sistemlerinin en verimli şekilde kullanılabilmesi ve amacına hizmet etmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerinin Kullanım Alanları

Yükseltilmiş döşeme sistemleri, farklı tür materyaller kullanılarak üretilmektedir. Kullanılan bu materyallere göre her bir yükseltilmiş döşeme sisteminin sağladığı faydalar bulunmaktadır. Bu sistemin sağladığı faydalardan en önemleri;

  • Yangına karşı dayanıklı olmaları,
  • Yüksek yük taşıma kapasiteleri,
  • Modüler olmaları,
  • Kolay uygulanabilir olmaları,
  • Modern hayatın gerekliliklerini yerine getiren ürünler olmaları şeklinde sayılabilir.

Dora floor, yükseltilmiş döşeme ayakları konusunda, alanında sahip olduğu deneyim ve tecrübe ile son derece kaliteli ve başarılı çalışmalar ortaya koymaktadır. Çevreye son derece duyarlı olan firmamız bu kapsamda ürünlerini %100 çevre dostu olarak üretmektedir. Dora Floor, müşteri odaklı hizmetleriyle her zaman sizlerin yardımına koşmaktadır.

Bazı yükseltilmiş döşeme sistemi türleri depreme karşı oldukça güvenilirdir. Bazılarınınsa neme, rutubete ve suya karşı koruyucu özellikleri vardır. Ancak tüm bu yükseltilmiş döşeme sistemlerinin sağladığı faydalardan en iyi şekilde yararlanabilmek adına en önemli parçalarından biri yükseltilmiş döşeme ayaklarıdır. Bu sistemlerin işlevlerini tam ve eksiksiz olarak yerine getirebilmesi için yükseltilmiş döşeme ayaklarının kaliteli, güvenilir ve amacına hizmet edecek şekilde üretilmiş olması gerekir.

Ayak Sistemleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Hemen arayıp aklınıza takılanları sorabilir, isterseniz fiyat teklifi alabilirsiniz.