Sunta Özlü Enkapsüle Galvaniz Çelik Paneller

A Sınıfı Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Sunta Özlü Enkapsüle Yükseltilmiş Döşeme Paneli

Alan, İş yerleri başta olmak üzere her yerde önemli bir sorun olarak çıkmaktadır. Özellikle de veri kabloları, elektrik kabloları, havalandırma sistemlerine bağlı kanallar, soketler ve yangın tesisatı gibi sistemlerde en uygun alanlar yükseltilmiş döşemeler yapılarak elde edilir. Çünkü her biri için arıza ya da bir sorun oluşması ihtimali her zaman bulunmaktadır. Hem kolay bir şekilde ulaşılabilir olması hem de şık bir çözüm olması nedeniyle sunta özlü enkapsüle panel en iyi çözüm olarak düşünülebilir.

Dorafloor olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Bu alanda da profesyonel bir çalışmayı sizler ile buluşturmaktayız. Sunta özlü enkapsüle panel, bir döşeme paneli çeşididir. Diğer çeşitlerinden farklı olarak altında, üstünde ve yanlarını galvanize çelik ile kaplıdır. Ekibimiz tarafından geliştirilen bu sistemin sağladığı en büyük avantaj dayanıklılığının en üst seviyelere kadar ulaşabilmesidir.

Modüler yapılı bir sistemdir. Kurulumu ise diğer sistemlere oran ile nispeten kolay olmak ile birlikte tadilat yapmak ya da bakım yapmak da çok rahattır. Olası bir arıza durumunda ise çok kolay bir şekilde panelleri açabilir ve gereken her şeyi yapabilirsiniz.

Sunta Özlü Enkapsüle Panelin Sunduğu Avantajlar

Sunta özlü enkapsüle panel yalnızca dayanıklılık açısından avantaj sağlamamaktadır. Sunduğu diğer avantajlar ise;

· Tasarım konusunda yapılacak özgünlükler açısından çok uygundur.

· Yangın dayanıklılık sınıfı ise B1’dir

· Hafiftir

· Ekonomik olarak uygundur

· Kullanım ömrü uzundur. Başka bir ifade ile kullanıcı dostu bir üründür.

· Özel kilit sistemi bulunmaktadır. Böylelikle taşıyabileceği yük kapasitesi artmış olmaktadır.

· Galvanize çelik kullanılması ile de mekanik direnci artmaktadır.

· Darbelerde sesi azaltmaktadır.

· Temizlemesi ve bakım yapması çok kolaydır.

Yeşil ürün olarak da tanımladığımı sunta özlü enkapsüle panellerin hepsi geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bir panel sadece size alan kazandırmamaktadır. Bunun yanında ise her yönden fonksiyonel bir alana sahip olunmasını da sağlamaktadır.

Neden DoraFloor Hizmetleri?

Verdiği hizmetler ve geliştirdiği panel sistemleri ile sektöre imzasını atan firmamız sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer almaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteden asla ödün vermedik. Sunta özlü enkapsüle panel hizmetimiz ile çalışma alanlarının yanında kablo ya da veri sistemlerinin bulunduğu her yerlere de uygulanabilmektedir.

Söz konusu hizmetlerimiz olduğunda güven her şeyden önce gelmektedir. Sizlerden aldığımız geri dönüşler ve memnun olmanızdan güç alarak çalışmaktayız. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

Ürün Özellikleri

Panel Boyutları
600mm x 600mm x 30mm
Üst Kaplama
PVC Kaplama
Alt Kaplama
Galvanize Çelik Saç
Kenar Kaplama
İletken Sert PVC
Panel Ağırlığı
~18-20 Kg/Adet
Panel Özü
Kalsiyum Sülfat
Alt Yapı
Galvanize Çelik
Yangın Dayanımı
EN 13501-1’a göre A1 Class

Teknik Dökümanlar

Yüksek Mukavemet ve Stabilite
Güçlü taşıma kapasitesi ve antistatik fonksiyonu, ayarlanabilir kaide destekleri ve kuşak takımları ile yüksek stabilite sağlar.
Yeşil ürün
Ürünümüz %100 çevre dostudur. Panellerimizin üretiminde geri dönüştürülmüş malzeme kullanılmaktadır. Kaliteli galvanizli çelik ve toksik olmayan su bazlı yapıştırıcı kullanılarak uygulama yapılır.
Yüksek Yangın Dayanımı
Yangın engelleme ve ısıyı bloke etme özelliğinden dolayı kurtarma ve kaçış için yeterli süre sağlar. Kalsiyum Sülfat panellerde ısı 1440 ℃ ye kadar çıkabilir. A1 sınıfı yangın dayanımı sağlar.
Elektriksel İletkenlik
1×106 ~ 1×1010Ω anti-statik indeksi ile çok iyi elektrik iletkenliği sağlar. Hassas elektronik cihazlarla temasta statik elektrikten kaynaklı zararları önleyebilr. Kirliliğe dayanıklı olup kolayca yıkanabilir.

Kalsiyum Sülfat Özlü Yükseltilmiş Döşeme Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sunta özlü yükseltilmiş döşeme panelleri, yapısal olarak hafif ve ekonomik olmasının yanında yüksek taşıma kapasitesine sahiptir.

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Hemen arayıp aklınıza takılanları sorabilir, isterseniz fiyat teklifi alabilirsiniz.