Beton Özlü Epoksi Kaplı Çelik Paneller

A Sınıfı Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Beton Özlü Epoksi Kaplı Yükseltilmiş Döşeme

Beton özlü epoksi kaplı paneller, toksik ve kimyasal madde içermeyen, doğa dostu yükseltilmiş döşeme sistemleridir.. Soğuk döküm çelik sac kullanılarak germe ve nokta kaynak işlemi ile şekillendirme yapılır. Ortası fiber takviyeli köpük beton ile doldurularak ve epoksi boya ile kaplanarak üretimi sağlanır. Beton özlü epoksi panellerimiz BS 476-4 standartlarına göre yanmaz özelliğe sahip bir yükseltilmiş döşeme panelidir.

Yük dayanımı çok yüksek olan beton özlü epoksi kaplı panellerimiz 5A akıllı ofis binalarının tercihi olan bir üründür. Üzeri LVT ve Karo Halı gibi zemin kaplamalarıyla kaplama yapılması için uygundur. Yumurta panel yapısı ile aynı zamanda ses yalıtımı konusunda da ideal bir üründür.

Ürün Özellikleri

Panel Boyutları
600mm x 600mm x 30mm
Üst Kaplama
PVC Kaplama
Alt Kaplama
Galvanize Çelik Saç
Kenar Kaplama
İletken Sert PVC
Panel Ağırlığı
~18-20 Kg/Adet
Panel Özü
Kalsiyum Sülfat
Alt Yapı
Galvanize Çelik
Yangın Dayanımı
EN 13501-1’a göre A1 Class

Teknik Dökümanlar

Yüksek Mukavemet ve Stabilite
Güçlü taşıma kapasitesi ve antistatik fonksiyonu, ayarlanabilir kaide destekleri ve kuşak takımları ile yüksek stabilite sağlar.
Yeşil ürün
Ürünümüz %100 çevre dostudur. Panellerimizin üretiminde geri dönüştürülmüş malzeme kullanılmaktadır. Kaliteli galvanizli çelik ve toksik olmayan su bazlı yapıştırıcı kullanılarak uygulama yapılır.
Yüksek Yangın Dayanımı
Yangın engelleme ve ısıyı bloke etme özelliğinden dolayı kurtarma ve kaçış için yeterli süre sağlar. Kalsiyum Sülfat panellerde ısı 1440 ℃ ye kadar çıkabilir. A1 sınıfı yangın dayanımı sağlar.
Elektriksel İletkenlik
1×106 ~ 1×1010Ω anti-statik indeksi ile çok iyi elektrik iletkenliği sağlar. Hassas elektronik cihazlarla temasta statik elektrikten kaynaklı zararları önleyebilr. Kirliliğe dayanıklı olup kolayca yıkanabilir.

Kalsiyum Sülfat Özlü Yükseltilmiş Döşeme Hakkında Sık Sorulan Sorular

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard.

Aradığınızı Bulamadınız Mı ?

Hemen arayıp aklınıza takılanları sorabilir, isterseniz fiyat teklifi alabilirsiniz.