Sunta Özlü PVC - HPL Kaplı Paneller

A Sınıfı Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme

Çeşitli amaçlar ile yükseltilmiş döşemeler ile alanlar oluşturulabilmektedir. Elektrikten veri işlem merkezlerine kadar pek çok yerde de tercih edilmektedir. Amaca ve güvenliğe bağlı olarak da birbirinden farklı paneller üretilmektedir. Geçmişten günümüze en çok kullanılan panel sunta özlü yükseltilmiş döşeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişen teknoloji ile sunta özleri ile desteklenen paneller ile iş yerlerinizde alan problemini çözebilirsiniz.

Dorafloor olarak sizleri uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile buluşturmaktayız. Alanında uzman kadromuz ve hizmet anlayışımız ile sektöre yeni bir bakış açısı kazandırdık. Tesisat, kablo gibi sistemleri güvenli bir şekilde muhafaza etmek ve aynı zamanda da kolay bir şekilde bakımlarını yaptırabilmek çok önemlidir. Bu noktada en güzel çözüm yükseltilmiş panellerdir.

Akla ise sunta özlü yükseltilmiş döşeme nerelere döşenebilir, ne tür avantajlar sunmaktadır gibi sorular gelmektedir. Alçak gerilim veya orta gerilim odaları için idealdir. Başka bir ifade ile teknik alanlarda kullanılması önerilmektedir. Hem hafif bir yapı olması hem de ekonomik olarak uygun olması pek çok yönden avantaj sağlamaktadır.

Sizlere sunduğumuz seçenekler arasında;

·         PVC-HPL kaplı

·         Üst kısmı PVC kaplı olan (HPL kaplama sizin isteğinize göre)

·         Alt kısmında galvanize çelik kullanılması

·         Kenarlarında PVC kaplama olan

Paneller olmak üzere zengin ürün çeşitliliği sunmaktayız. Sizin için en uygun olan döşeme belirlendikten sonra projeler hazırlanarak uygulanmaktadır. Her adım çok titiz bir şekilde atılmaktadır. Projenin öncesinden sonrasına kadar her şeyi çok yakından takip etmekteyiz. Hizmetimizin kalitesinin sırrı da buradan gelmektedir.

Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme Avantajları Nelerdir?

Sunta özlü yükseltilmiş döşemenin tercih edilmesinin sunduğu çok sayıda avantajda bulunmaktadır. Bu avantajlar ise;

·         Çevre dostu bir üründür.

·         İçerisinde zararlı madde bulunmamaktadır.

·         Kaymazlık özelliği derecesi iyi olarak nitelendirilmektedir.

·         Aşınma direnci ise oldukça yüksektir.

·         Bakım giderleri düşüktür.

·         Yangın dayanımı olarak B1 sınıfına girmektedir.

Çalışma alanlarını ideal alanlar haline getiren bu döşemeleri uzun yıllar rahatlık ile kullanabilirsiniz.

Neden Dorafloor?

Profesyonel hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız sizlere sunta özlü yükseltilmiş döşeme hizmetimiz ile hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Konforlu ve şık alanların oluşturulmasının yanında havadar ve her zaman kolay bir şekilde ulaşılabilen paneller etkili bir çözüm olmaktadır.

 

Sizlerde alan sorununu nasıl çözebilirim diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken sadece bizim ile iletişime geçmektir. Geriye kalan her şeyi bizler sizlerin yerine almaktayız. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

 

Ürün Özellikleri


  • 600mm x 600mm x 30mm
  • PVC/HPL
  • Galvanize Çelik Sac
  • PVC Kenar Bandı
  • ~9-10 Kg/Adet
  • Yonga Levha
  • Galvanize Çelik

Ürün Avantajları


•Hafif ve çevreci bir ürün

•Zararlı maddeler içermez.

•İyi bir kaymazlık özelliğine sahip

•Yüksek aşınma direnci

•Düşük bakım giderleri

•EN 12825 standartlarına uygun üretim

•Fiyat/Performans ürünü

01

Yüksek Mukavemet ve Stabilite

Güçlü taşıma kapasitesi ve antistatik fonksiyonu, ayarlanabilir kaide destekleri ve kuşak takımları ile yüksek stabilite sağlar.

02

Yeşil ürün

Ürünümüz %100 çevre dostudur. Panellerimizin üretiminde geri dönüştürülmüş malzeme kullanılmaktadır. Kaliteli galvanizli çelik ve toksik olmayan su bazlı yapıştırıcı kullanılarak uygulama yapılır.

03

Yüksek Yangın Dayanımı

Yangın engelleme ve ısıyı bloke etme özelliğinden dolayı kurtarma ve kaçış için yeterli süre sağlar. Kalsiyum Sülfat panellerde ısı 1440 ℃ ye kadar çıkabilir. A1 sınıfı yangın dayanımı sağlar.

04

Elektriksel İletkenlik

1x106 ~ 1x1010Ω anti-statik indeksi ile çok iyi elektrik iletkenliği sağlar. Hassas elektronik cihazlarla temasta statik elektrikten kaynaklı zararları önleyebilr. Kirliliğe dayanıklı olup kolayca yıkanabilir.