Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Panel Türleri Nelerdir?

Hem alandan hem de ekonomik olarak avantaj sağlayan yükseltilmiş döşeme panelleri kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır. Bu durumun nedeni ise her alanın yaptırma nedeninin farklı olması ve yükseltilen alan içerisine kablo, havalandırma kanalı vb. şeylerin konulacak olmasıdır. Isıtma ve soğutma sisteminin kurulması ve bir malzemede aranan özellikler ile bilgi işlemde aranan özellikler birbirinden farklı olmaktadır. Dorafloor olarak sizler için en uygun panel türünü sunmaktayız.

Sizlere sunduğumuz panel türleri seçenekleri içerisinde hepsi yüksek kalitelidir. Kullanım açısından çok rahat ve güvenilirdir. Aklınızda en ufak bir soru işareti oluşmasın. Yükseltilmiş döşeme panel türleri içerisinden seçildikten sonra proje süreci başlamaktadır. Her şey detaylı bir şekilde planlandıktan sonra ekibimiz çalışmalarına başlamaktadır.

Sizlere sunduğumuz yükseltilmiş döşeme panel türleri;

·         Kalsiyum sülfat özlü PVC-HPL kaplı paneller: Yangına dayanıklıdır. Veri merkezleri ve teknik alanlar için idealdir. Dilerseniz alt kısmına da galvanize çelik kaplanabilmektedir. Başka bir seçenek ise kenarlarının PVC kaplanmasıdır. Sizlerin istekleri ve alan için en uygun olan döşeme sistemi tasarlanmaktadır.

·         Kalsiyum sülfat özlü galvanize çelik paneller: Bu panelin özelliği ise hem altı hem de yanları galvanize çelik ile kaplanmaktadır. Ekibimiz tarafından geliştirilen ve tasarlanan bu sistem çok dayanıklıdır. Ayrıca kullanım ömrü de uzun olduğu için kullanıcı dostudur. Elektrik kabloları, veri kabloları, havalandırma sistemi ve yangın tesisatı için en uygun alanlar oluşturularak çalışma için ideal alanlar oluşturulmaktadır.

·         Beton özlü epoksi kaplı çelik paneller: Tamamen çevre dostu bir üründür. Panellerde epoksi kaplamanın yanında beton özü içermektedir. Kimyasal madde içermemesi ile de dikkat çekmektedir. Yanmaz niteliğe sahip olduğu içinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yükseltilmiş Döşeme Panel Türleri Özellikleri Nelerdir?

Ürün yelpazemiz içerisinde yer alan yükseltilmiş döşeme panel türleri özellikleri de çok önemlidir. Nem ile bakterileri üzerinde barındırmamaktadır. Hepsinin sertifikası bulunmaktadır. Yeşil ürün kategorisinde yer aldıkları için doğa dostu ve kullanıcı dostu ürünlerdir. Akıllı çözümler sunduğunuz hizmetimizde kullanılan panellerde yangına karşı dayanıklıdır. Uzun vadede düşünüldüğü zaman sunta vb. malzemelere oran ile çok daha ekonomik olması ile dikkat çekmektedir.

Dorafloor İle Güvenilir Hizmet

Güvenilir hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunabilmek için gece gündüz çalışmaktadır. Yükseltilmiş döşeme panel türleri ile de en iyi çözümleri geliştirmek içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

Önerilen Yazılar