Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Izmir

Yükseltilmiş döşeme sistemleri, alandan tasarruf etmek ve hızlı çözümler üreterek kreatif yöntemleri kullanmak isteyen işletmeler için büyük bir kolaylık sağlıyor. Birçok amaç için tercih edilebilen yükseltilmiş döşeme sistemleri başta mekanik tesisat olmak üzere; elektrik tesisatı, havalandırma sistemleri ve çeşitli kabloların daha düzenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar.

Yükseltilmiş döşeme İzmir çevresinde hizmet sunan pek çok firma tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Bunun öncelikli sebebi, büyük işletmelerin daha fazla altyapı malzemesine ve tesisatına sahip olmasından ileri gelir. Özellikle elektrik tesisatı, havalandırma tesisatı gibi oldukça kapsamlı tesisatların ortadan kalkmasına ya da gerekli durumlarda hızlı bir şekilde bu tesisat alanına ulaşmayı mümkün kılar.

Hızlı ve Pratik Çözümler

Yükseltilmiş döşeme İzmir bölgesinde hizmet veren birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Alandan ve mekandan tasarruf etme olanağı sağlayan bu yapı malzemeleri aynı zamanda yalıtım amacıyla da tercih edilmektedir. Farklı malzemeler kullanılarak üretilebilen yükseltilmiş döşeme sistemleri, kişilere birçok anlamda avantajlar sağlamaktadır.

Laminat, halı, vinil, PVC, seramik, doğal taş ve granit gibi birçok malzeme kullanılarak yükseltilmiş döşeme sistemleri üretimi yapılmaktadır. Ana malzeme olarak genellikle kalsiyum sülfat ya da yonga levha tercih edilir. Bu sayede en zor koşullara bile uyum sağlayarak dayanıklılığını korur ve sağlamlığını muhafaza eder.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Yükseltilmiş döşeme sistemleri, özellikle büyük ve kapsamı yüksek işletmelerde oldukça sık olarak tercih edilmektedir. Peki yükseltilmiş döşeme sistemlerinin sunduğu avantajlar nelerdir? Bu avantajlardan birkaçını sayacak olursak;

       Mekândan ve alandan tasarruf etmenizi sağlar

       Daha sonradan gerekebilecek tesisat onarımlarını hızlı bir şekilde gidermeye yardımcı olur

       Uygulaması oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir, her alan için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz

       Kullanılan malzemeye bağlı olarak antistatik özellik gösterir, statik elektriği absorbe eder

       Görüntü kirliliğinin önüne geçerek derli toplu ve daha estetik bir görüntünün oluşmasına imkân tanır

       Çalışma alanlarında bulunan fazla kabloları ya da tesisat malzemelerini doğru bir şekilde izole etmenizi sağlar.

Yükseltilmiş döşeme İzmir alanında hizmet almak için en doğru adreslerden biri olan Dorafloor ailesini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Alanında örnek ve öncü çalışmalara imza atarak yükseltilmiş döşeme İzmir sektöründe benzersiz çalışmalar sunmaktadır. Sizler de çalışma alanlarınızı daha verimli hale getirmek ve alandan tasarruf etmek istiyorsanız, bu alanda hizmet veren Dorafloor’un çalışmalarını inceleyerek gerekli danışmanlık hizmetlerini alabilirsiniz.

Önerilen Yazılar