Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme İstanbul

Dorafloor, yükseltilmiş döşeme İstanbul alanda faaliyet gösteren bir firmadır. Yükseltilmiş döşeme, kullanıcılarına büyük fayda sağlayan ve son derece yararlı bir sistemdir. Bu kapsamda firmamız kaliteli, güvenilir ve dayanıklı çalışmalarıyla fark yaratmaktadır

Yükseltilmiş döşeme, çeşitli amaçlarla kullanılan binaların zeminlerine uygulanan bir işlemdir. Bu zeminlerin üzerine ikinci bir döşeme yüzeyi oluşturulmaktadır. Bu sayede oluşturulan boşluğun içinden kabloların, çeşitli tesisat sistemlerinin, elektrik ve mekanik gibi sistemlerin araç ve gereçlerinin istenildiği gibi döşenmesine imkân sağlamaktadır. Bu sayede bu sistemler, zaman ve para kaybına neden olmadan ve ekstradan inşaat işlerine gerek duymadan istenilen noktaya ulaştırılmaktadır.

Yükseltilmiş döşeme İstanbul alanında faaliyet gösteren firmamız paslanmaya ve yangına karşı dayanıklı malzemeler kullanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra nem ve rutubete karşı da oldukça dayanıklıdır.

Yükseltilmiş Döşeme Nerelerde Kullanılabilir?

Yükseltilmiş döşeme ürünleri son derece yaygın bir alanda kullanılmaktadır. Ancak bazı alanlarda kullanılması oldukça önemli ve gereklidir. Özellikle yangına karşı ekstra önlem gerektiren ve büyük yük taşıma potansiyeli olan mekanların zeminlerinde kullanması oldukça faydalı sonuçlar doğurmaktadır.

Yükseltilmiş döşeme sistemlerinin kullanıldığı alanları şu şekilde sıralamak mümkündür:

·         Okullar

·         Hastaneler

·         Devlet kurum ve kuruluşları

·         Ofisler

·         Ticari binalar

·         Fabrikalar

·         Laboratuvarlar

·         Alışveriş merkezleri

·         Sağlık merkezleri

·         Server odaları

Bunlar gibi pek çok alanda yükseltilmiş döşeme kullanımı önemlidir. Çünkü bu mekanlarda kullanılan malzemelerin ısıya, yangına, suya ve neme karşı dayanıklı olması gerekmektedir.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemlerinin Faydaları

Yükseltilmiş döşeme sistemlerinin tercih edilmesine sebebiyet veren pek çok konu vardır. Bunların en başında gelen konu nispeten düşük maliyetli olmasıdır. Ayrıca kabloların ve tesisat sistemlerinin zeminin altında olması son derece kullanışlıdır. Tüm bunlarla birlikte sistemin sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

·         Yangınlara karşı dayanıklıdır.

·         Su ve nemin olumsuz etkilerine karşı koruyucudur.

·         Yüksek yük kapasitesine sahiptir.

·         Montajı kolaydır.

·         Yapısı nedeniyle sahip olduğu boşluk oldukça etkin kullanılabilir.

·         Çevre dostu geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir.

Tüm bunlar göz önüne alındığında yükseltilmiş döşeme son derece etkili, sağlıklı ve güvenilir bir çözümdür. Bu nedenle yükseltilmiş döşeme İstanbul alanında en kaliteli ve güvenilir hizmetler almanız için Dorafloor hizmetinizdedir.

Dorafloor, alanında sahip olduğu derin deneyim ve bilgi birikimi ile yükseltilmiş döşeme İstanbul alanında en iyi hizmetleri alabilmeniz adına var gücüyle çalışmaktadır. Güvenilir, dürüst ve kaliteden ödün vermeyen iş ahlakıyla müşteri odaklı bir çalışma anlayışına sahiptir. Bu çerçevede sizlerin en iyi hizmeti alabilmesi adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Önerilen Yazılar