Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Gaziantep

Yükseltilmiş döşeme, uygulanacak zemine ek, ikinci bir zemin oluşturularak, bu iki zemin arasından elektrik, iklimlendirme ve diğer tesisat kablolarının geçirilerek, ileride gerekebilecek bakım ve onarım durumlarında daha kolay ve hızlı bir şekilde bakım ve onarım faaliyetlerini sürdürebilmek amaçlı kullanılan bir uygulamadır. Kolay ve hızlı reaksiyon alınabiliyor olmasının yanında, tadilattan kaynaklı kırılma dökülme gibi görüntü kirliliği oluşturabilecek, temizlik gerektiren işlemler gerektirmediği için de tercih edilmektedir. yükseltilmiş döşeme Gaziantep da en büyük tercih nedeni ise, bakım ve onarım durumunda işletmelerin cebinden para çıkmasına gerek olmamasıdır. Bu şekilde, özellikle tesisatın sürekli güncellendiği işletmeler, sürekli olarak para ödemekten kurtulur ve bu paralar şirketin kasasında kalır.

Yükseltilmiş döşeme Gaziantep ilinde bu uygulamayı yaptırmanız gereken bir ofis veya işletmeniz var ise, yükseltilmiş döşeme hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için lütfen yazının devamını okuyun.

Dora Floor olarak, yapı inşa sektöründeki yurtiçi ve yurtdışında onlarca büyük çaplı projeden edindiğimiz tecrübemizle, yükseltilmiş döşeme alanında bazı panellerin üreticisi ve birçoğunun da Türkiye distribütörüyüz.

İstanbul İkitelli’de bulunan fabrikamızda üretimi yapılan veya yurtdışından ithal edilmiş olan yükseltilmiş döşeme Gaziantep daki siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. 

İşletmenizin faaliyet alanına ve iş güvenlik düzeyinize göre, sizlere em uygun yükseltilmiş döşemeyi seçerek, çevrimiçi mağazalarımız üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermeden önce Yükseltilmiş döşeme Gaziantep üzerindeki ofis veya işyerinize yapılacağı için, bu alanın metrekare cinsinden büyüklüğünü ölçmeniz ve bu ölçüm değerine göre sipariş vermeniz gerekmektedir. Yükseltilmiş döşeme uygulaması, her biri 1 metrekare olan paneller ile yapılmaktadır.

Bunun yanında, eğer Yükseltilmiş döşeme Gaziantep ofisinize montajını da tarafımızdan yapılacak şekilde satın almak isterseniz, bilgi ve iletişim için bizlere hafta içi saat 09:00 – 18:00 arasında 0850 532 71 77 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Dora Floor internet sitemizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Önerilen Yazılar