Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları Pahalı Mıdır?

Yükseltilmiş döşeme tesisleri, en son teknoloji ile tam donanımlıdır ve farklı yüzeyler ve aksesuarların yanı sıra sahte zemin/erişim döşeme pazarı talebini geniş çapta yükseltilmiş döşeme fiyatları da makul olacak şekilde karşılamaktadır. Yükseltilmiş döşeme, yüksekliği ayarlanabilen ve farklı servis sistemlerini barındırmaya olanak tanıyan bir boşluk (plenum) oluşturan, dikey kaideler üzerinde desteklenen özel bir kaplamaya sahip panellerden oluşur. Tüm yükseltilmiş döşeme karoları bağımsızdır ve altındaki tesislere erişim sağlamak için kolayca çıkarılabilir.

 

Yükseltilmiş Döşeme Kullanımının Avantajları

Son teknolojinin kullanıldığı bu sistemlere hayatınızda yer vermek için bazı nedenleriniz var. Yükseltilmiş döşeme fiyatları konusunda biraz araştırma yaptığınızda farkı göreceksiniz. İşte onlardan sadece birkaçı;

·         Yükseltilmiş kattaki herhangi bir yerden bina tesisatlarına kolay erişim imkânı sağlar.

·         Güç, enerji, iletişim ve veri tabanı sistemleri plenumda barındırılabilir.

·         Bina döşemeden klimatize edilebilir, bu da enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar. Bu sistem, klima ekipmanını plenumda barındırır ve soğuk-sıcak havanın delikli panellerden odaya atılmasına izin verir.

·         Fayanslar, müşteri ihtiyaçlarına göre binadaki alanların dağılımında değişikliklere izin verir.

·         Sistemin bir metrenin üzerine çıkma imkânı, odaların farklı yüksekliklerde tesviye edilmesini sağlar.

·         Ağır ekipmanların tezgahlara veya başka bir destekleyici alete ihtiyaç duymadan dayanmasına izin veren en yüksek ağır yük kapasiteli sistemlerdir.

·         Duvara ihtiyaç duyulmadan döşemede gömme bağlantı kutuları kullanılması sayesinde açık alanlardaki çalışma direklerinin her türlü dağıtımına izin verilir.

·         Odada estetik kaliteyi artıran teller görülmez.

·         Kablolama, klima ekipmanı kurulumu ve onarım servis maliyetleri azalır.

·         Geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanımı ve çevreye olan bağlılık nedeniyle bu sistemleri kullanan herkes doğaya olan borcunu ödemiş sayılmaktadır. Üstelik zemin kaplama sistemi dünya üzerinde pek çok ödüle layık görülmüştür.

·         Granit, porselen, PVC veya ahşap gibi yükseltilmiş erişimli zeminlerinde kullanılabilecek sonsuz sayıda yüzey vardır.

·         Uygulandığı alanların dekorasyonuna ve renklerine uyum imkanlarını kolaylaştırır. Yükseltilmiş döşeme fiyatları da sizlere ekonomik olarak uygun gelecektir.

 

·         Stabilitesi ve dayanıklılığı ile karakterize edilen, normal zeminlere göre değişiklik yapmayı kolaylaştıran bir sistemdir.

 

Ofislerinizin ferah ve çalışılabilir olmasını da sağlayabilen yükseltilmiş döşemeler ekonomik olması nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Müşterilerimiz birtakım avantajlarının yanı sıra yükseltilmiş döşeme fiyatları konusunda da oldukça seçicidir. İlerleyen yıllarda dünya çapında marka olabilecek potansiyele sahip olan işletmemiz, siz değerli müşterilerimiz için 7 gün 24 saat çalışmakta ve istediğiniz zeminlerin üretimi konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Son trend modellerin ve gelişmiş teknolojinin kullanıldığı zemin döşeme sistemleri çeşitlerimize bakmadan kararınızı vermeyin.

 

 

 

Önerilen Yazılar