Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları

Yükseltilmiş döşeme, varolan zemin üzerine çeşitli tesisatların (elektrik, su, havalandırma) daha kolay tamirini veya değiştirilmesini sağlamak için kullanılan 2. bir zemin uygulamasıdır, yükseltilmiş döşeme fiyatları denilince veri merkezleri başta olmak üzere, sistem odaları, elektrik odaları gibi kablolama ve tesisat işlemlerinin sürekli uygulanacağı yerlerde, bu değişimden kaynaklı ekstra masraf kalemlerinden kurtulmak için kullanılır.

Yükseltilmiş döşeme kullanılan alanlarda, kablolama, tesisat veya iklimlendirme değişikliği yapılacağı zaman asıl zemin üzerine boşluklu bir şekilde monte yükseltilmiş döşeme blokları demonte edilerek, gerekli değişiklikler yapıldıktan sonra blokllar yeniden monte edilir ve zemini kırma, alçı ve boya masraf kalemleri harcanmayarak, işletme sahibinin cebine kalır.

Peki yükseltilmiş döşeme fiyatları pahalı mıdır?

Yükseltilmiş döşeme uygulaması, zemin üzerine uygulanan bir uygulama olduğundan zeminin metrekare cinsinden büyüklüğüne ve işletmenin iş güvenliği şartlarına göre yükseltilmiş döşeme fiyatları değişkenlik göstermektedir. Yükseltilmiş döşeme bloklarında kullanılan ham maddenin cinsi de yükseltilmiş döşeme fiyatları parametresini değiştirebilmektedir.

Örnek olarak, kalsiyum sülfat özlü, A1 yangın dayanımı olan bir yükseltilmiş döşeme uygulaması ile, sunta özlü enkapsüle, B1 yangın dayanımı olan bir yükseltilmiş döşeme uygulaması arasında fark vardır, yani yükseltilmiş döşeme fiyatları kullanılan malzemenin özüne göre farklılık gösterir.

Yükseltilmiş Döşeme Fiyatları hesabı nasıl yapılır?

Yükseltilmiş döşeme uygulaması yaptırmak istediğiniz mekanda aranan özelliklere göre hangi malzemeden imal edilmiş yükseltilmiş döşeme türünü kullanacağınızı seçtikten sonra, döşeme yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğünü ölçünüz. Bu iki soruya cevap bulduktan sonra ise, yükseltilmiş döşeme uygulamasının kim tarafından yapılacağı sorusu gelir. Eğer uygulamayı yapacak teknik bilgi ve iş gücüne sahipseniz, Dora Floor’un satış kanalları üzerinden, satın alacağınız yükseltilmiş döşeme fiyatları görüntülemesini yapabilirsiniz. Eğer, teknik bilginiz ve iş gücünüz yoksa, Dora Floor Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya e-posta göndererek detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dora Floor’un geniş satış kanalı yelpazesi ile, N11 ve Hepsiburada üzerinden, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ürün alımı yapabilirsiniz. Bunun dışında özel ihtiyaçlarınız için de mesai saatleri içinde 0850 532 71 77 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan bilgilendirme ve yükseltilmiş döşeme fiyatları teklifi alabilirsiniz.

Yükseltilmiş döşeme uygulaması montajı hizmeti güler yüzlü ve alanında uzman personelimiz ile teknik bilgi ve iş gücüne sahip olmayan değerli müşterilerimiz için verdiğimiz bir hizmettir. Bu hizmet, ekstra ücrete tabii olmakla birlikte, Türkiye’nin her yerine verilmektedir.

Yükseltilmiş döşeme uygulaması montajı hizmeti alınıp alınmamasına göre yükseltilmiş döşeme fiyatları değişkenlik gösterir.

Sizin de işletmenizde yükseltilmiş döşemeye ihtiyacınız var ise, hemen buraya tıklayarak Hepsiburada Mağazamız üzerinden çevrimiçi olarak yükseltilmiş döşeme fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer işletmenizde ne tür bir yükseltilmiş döşeme kullanmanız gerektiği konusunda kararsızsanız, bizlere hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 532 71 77 numaralı telefon numaramızdan ulaşabilir, kullanmanız gereken yükseltilmiş döşeme türünü öğrenebilir ve yükseltilmiş döşeme fiyatları teklifi alabilirsiniz.

Önerilen Yazılar