Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Detayı

Son yıllarda birbirinden farklı sektörlerde alan önemli bir problemdir. Özellikle de veri tabanı, çok fazla kablonun kullanıldığı, çağrı merkezleri ve bilgi işlemleri gibi alanlarda zemin yükseltmesi hem alanın en iyi şekilde tasarlanmasına olanak sağlarken hem de çalışma ortamını çok daha verimli bir hale getirmektedir. Bu alanların dışında finans şirketlerinde, manyetik alanların oluşumundan ya da statik elektrikten kaynaklanan zararlarının etkileri de azalmaktadır.

Dorafloor olarak sizlere uluslararası kalite standartlarında bir hizmet vermekteyiz. Pek çok avantajı sunan yükseltilmiş döşeme uzmanlık isteyen bir alandır. Çünkü kullanılacak malzemenin seçiminden yerleşimine kadar her şeyin çok iyi bir şekilde planlanmalıdır. Yükseltilmiş döşeme detayı söz konusu olduğunda kullanışlı olmasından ve sonrasında ise bir bakım işleminde kolay bir şekilde kablo, data vb. şeylere ulaşılması gerekmektedir.

Zemin yükseltilmesi yapılmadan önce hangi amaç ile yapıldığı çok önemlidir. Havalandırma sistemi ile bir bilgi işlem alanı için yapılan çalışmalar birbirinden farklı olmaktadır. Sonrasında ise en uygun malzeme ve sistem seçildikten sonra çalışmalara başlanmaktadır. Her adım çok dikkatli bir şekilde atılmaktadır. Çalışmalar tamamlandıktan sonra rahat bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Amacımız sizler için güvenli ve konforlu alanlar sunabilmektir. Bunun için gelişen teknolojiyi çok yakından takip ederek sizlere modern ve yüksek teknolojik çözümler sunmaktayız. Yükseltilmiş döşeme detayı üzerine yaptığımız çalışmalar sonucunda yaptığımız projeler ile de sektöre imzamızı attık.  Yenilikçi çözümler geliştirerek de zemin yükseltme alanında da her alanda ihtiyaç duyan herkese destek olmaktayız. Her zamanda destek olmaya da devam edeceğiz.

Yükseltilmiş Döşeme Detayı İçerisinde Neler Bulunmaktadır?

Yükseltilmiş döşeme detayı denince içerisinde çok sayıda nokta bulunmaktadır. Her bir noktada çok önemlidir. Bu noktalar;

·         Güvenlik unsurları

·         Yangına karşı dayanıklı mı, yanmaz bir malzemeye mi ihtiyaç duyulması

·         Taşıma kapasitesi ne kadar olması gerektiği

·         Maximum yük

·         Ana zemin kaplaması ne olmalı? ( seramik, mermer, PVC; linolyum,..)

·         Topraklamaya gerek olup olmadığı

·         EN-12825 standardının ( uluslararası döşeme standartı) şartlarına uygun olup olmadığı

Bu sorular eksiksiz bir şekilde yanıtlandıktan sonra projenin planı ve tasarımı yapılmaktadır. Süreç planlanarak en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir.

Neden Yükseltilmiş Döşeme?

Alandan kazanmak ve aynı zamanda da kolay bir şekilde ulaşılabilir olması ile de çok fazla avantaj sunan yükseltilmiş döşeme ile de güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Yükseltilmiş döşeme detayı konusunda deneyimli olan firmamız, sizin için doğru adrestir. Detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Önerilen Yazılar