Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş Döşeme Antalya

Yükseltilmiş döşeme sistemleri, günümüzde birçok işletme tarafından tercih edilerek alandan tasarruf sağlanmaktadır. Bu sistemlerin farklı alanlarda kullanılması oldukça yaygın bir durumdur. Özellikle büyük işletmeler ve server odaları gibi yoğun kablo tesisatına sahip olan yerlerde sıkça yükseltilmiş döşeme sistemleri tercih edilir. Yükseltilmiş döşeme Antalya sektöründeki birçok firma bu sistemleri tercih ederek alandan tasarruf eder. Üretiminde tercih edilen malzemeler doğrultusunda, yükseltilmiş döşeme sistemleri ısı ve ses yalıtımı gibi alanlarda da tercih edilebilir. Hem ortamdaki görüntü kirliliğini engellemeye hem de gerektiği zaman hızlı bir şekilde tadilat tamirat işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirmenize olanak sağlar. Firmanızın ya da işletmenizin bulunduğu konuma göre çeşitli firmalardan yükseltilmiş döşeme Antalya hizmetlerini alabilirsiniz.

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleriyle Daha Modern Çalışma Ortamları

Yükseltilmiş döşeme Antalya civarında hizmet almak için gerekli araştırmaları yaptıktan sonra firmanız için en uygun yükseltilmiş döşeme sistemleri çözümlerine göz atabilirsiniz. Malzeme olarak farklı materyaller kullanılarak, kullanım alanları çeşitlendirilebilir. Yükseltilmiş döşeme sistemlerinde;

       Ahşap

       PVC

       Halı

       Granit

       Laminat

       Seramik

       Doğal taş

       Linolyum

gibi malzemeler kullanılabilir. Temel olarak kullanılan alüminyum levha, galvanize çelik ve alüminyum çelik gibi malzemeler kullanılarak yapı sağlamlaştırılır. Bunun yanı sıra sağlığa zararlı herhangi bir madde ya da tehlike içermez. Özellikle karmaşık kablo tesisatlarını ya da yapısal kablo içeriklerini ciddi anlamda gizleyerek daha rahat bir çalışma ortamı sunar.

Hızlı ve Kolay Kurulumu Sayesinde Pratik Kullanım

Yükseltilmiş döşeme Antalya sektöründe hizmet veren firmamız, sizlere en uygun ve çözüm alternatiflerini hızlı ve pratik bir bakış açısıyla sunar. Yükseltilmiş döşeme sistemleri sayesinde;

       Alandan tasarruf edersiniz

       Kablo ve diğer tesisat unsurlarının neden olduğu karmaşanın önüne geçersiniz

       Doğru şekilde tasarlanan ve uygulanan yükseltilmiş döşeme sistemleri ses ve ısı yalıtımı sağlamanıza olanak tanır

       Gerektiği durumlarda tesisat sistemlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve sorunu çözmenizi sağlar 

       Güvenli ve sağlam bir kullanım imkânı sunar.

Görüldüğü üzere yükseltilmiş döşeme sistemleri, kullanıcıya birçok avantajı beraberinde getirir. Bunun en büyük göstergelerinden biri görüntü kirliliğini ortadan kaldırarak ortamdaki düzeni sağlamasıdır.

Firmamız Dora Floor müşterilerine yükseltilmiş döşeme sistemleri alanında birçok tasarıma imza atarak hizmet vermektedir. Gerekli tetkik ve analizler yapıldıktan hemen sonra, ortamın ihtiyaç duyduğu yükseltilmiş döşeme sistemi tasarımları yapılır. Bu şekilde ortamın ihtiyaç duyduğu estetik görünüme kavuşmasına yardımcı oluyoruz. Sizler de ortamdaki kablo fazlalığından ya da çeşitli tesisatların yarattığı görüntü kirliliğinden şikayet ediyorsanız, firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önerilen Yazılar