Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme Türleri Nelerdir?

Özellikle işyerlerinde ve ofisler içerisinde zeminin yapısına ek olarak koyulan, zeminden daha yüksek ve hızlı monte işlemine uygun olarak tanımlanabilen yükseltilmiş döşeme ürünleri, günümüzde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Pek çok farklı çeşitte ve desende bulunabilmekte olan bu gibi ürünler, kullanım amacına uygun olarak çeşitli renklerde de piyasada yer alabilmektedir. Sunta özlü yükseltilmiş döşeme ürünleri, bu anlamda sektör içerisinde en çok tercih edilen teknik ürünler arasında yer almaktadır. Sunta özlü yükseltilmiş döşeme alanda hizmet sunmakta olan markalar, bu bağlamda sektör içerisinde oldukça büyük bir açığa cevap sunmaktadır.

Sunta Özlü Yükseltilmiş Döşeme Türleri

Sunta özlü yükseltilmiş döşeme türleri, temel olarak iki farklı kısımda incelenmektedir. PVC – HPL kaplı sunta özlü panel ve sunta özlü enkapsüle panel olmak üzere iki farklı türde olan bu ürünler, pek çok farklı özelliği de bünyesinde ihtiva etmektedir.

·         PVC-HPL Kaplı Sunta Özlü Panel: Sert PVC kenar bandı, alttan galvanize çelik ve oldukça yüksek yoğunluğa sahip yonga levha özü ile bilinmekte olan PVC-HPL kaplı sunta özlü paneller, üstten laminant yüzeyle kaplıdır. Oldukça popüler bir yükseltilmiş döşeme ürünü türü olarak öne çıkan bu ürünler, çeşitli ahşap plakaların HPL veya PVC maddeleri ile lamine edilmesi vasıtasıyla üretilirler.

·         Sunta Özlü Enkapsüle Panel: Galvanize çelik panel olarak da bilinmekte olan söz konusu sunta özlü enkapsüle panel ürünleri; işlevsel, hafif ve ekonomik özellikleri ile dikkat çekmektedir. Uzun kullanım ömrüne sahip olması ile bilinmekte olan bu ürünler, özel bir kilit sistemiyle de artırılmış bir yük kapasitesine sahiptir. Söz konusu bu ürünler; üst düzey yangın dayanımı, anti statik özellikler, darbe sesi azaltma ve ciddi oranda bir mekanik dirence sahiptir. Standartlara uygun üretim, kurulum, temizleme ve bakım kolaylığı ile öne çıkan bu ürünler; en önemli sunta özlü yükseltilmiş döşeme ürünlerindendir.

Döşeme Zemini Ürünlerinde Profesyonel Hizmet Kalitesi

Yükseltilmiş döşeme zemini ürünleri alanında oldukça profesyonel ve nitelikli ürünleri ile öne çıkmakta olan Dorafloor markamız, kendi sektöründe lider ve öncü firmaların da en başında yer almaktadır. Oldukça modernize ve yenilikçi hizmet yapısı ile tanınmakta olan firmamız, hızlı ve etkin hizmet anlayışı ile alanında örnek marka imajı teşkil etmesi ile bilinmektedir. Gün içerisinde firma web sitemizi ziyaret ederek çeşitli hizmet seçeneklerimiz hakkında bilgi alabilir ve ürünlerimizi yakından inceleme fırsatını da elde edebilirsiniz.

Önerilen Yazılar