Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Ofislerde Neden LVT Zemin Kaplama Yapılır?

Ofisler, firmaların kimlikleri görevi görür. Prestijli bir ofis her zaman dikkat çeker.. Bu nedenle özenle seçilmesi ve tasarlanması gerekmektedir. Genel bir bütünlük oluşması için özellikle zemin kaplamaları için seçici davranmak gerekmektedir. Son zamanlarda ofislerde LVT zemin kaplama uygulamaları oldukça çok tercih edilmektedir.

Üç farklı uygulama seçeneği sunan LVT kaplamaları kısa sürede ofislerinize uygulayabilirsiniz. Kilitli, yapıştırmalı ve geçmeli olarak yapılan bu kaplamalar ile kusursuz zeminler elde edilmektedir. Ofislerde LVT zemin kaplama uygulamalarını hayata geçirilmesi işlemi mutlaka profesyonellerce yapılmalıdır. Çünkü ancak bu sayede LVT zemin kaplamaların ofislerde etkili bir düzeyde uygulanması da mümkün olmaktadır.

Ofislerin her zaman temiz ve düzenli olması gerektiğinden yola çıkılarak tasarlamış olan bu ürün ile mükemmel bir uyumu yakalamanız söz konusu olmaktadır. Farklı desen seçenekleri sunan LVT sesi azaltan etkisi, özellikle ofis mobilyalarının rahat hareketini sağlayacak özel bir yapıya sahiptir. Tüm bu farklılıkları nedeni ile de çalışma alanlarının son gözdesi bu kaplamalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firma olarak ofislerde LVT zemin kaplama uygulamalarını kısa zaman içerisinde yapmaktayız. LVT zemin kaplama konusunda uzman olan firmamız, bu uygulamaların hayata geçirilmesinde profesyonel bir çalışmaya da imzasını atmaktadır!

LVT Zemin Kaplama Farklılıkları

Zemin kapmaları ince çalışmalar gerektirmektedir. Doğru uygulanması ile ofislerde ahengin yakalanmasını sağladığı gibi sağlamış olduğu avantajlar ile de kullanıcıları oldukça memnun etmektedir.

Görsel olarak taş, mermer, parke gibi etkilileri ofislerde LVT zemin kaplama ile kolaylıkla yaratabilirsiniz. Ürün yapısal olarak ise PVC içerikli ürünler ile aynıdır. Yani esnek bir yapısı bulunmaktadır. Özel dokusu sayesinde çalışma alanlarında eşya seslerini asla duymayacaksınız. Çalışanların ayak seslerini emerek motivasyonları artırarak dikkat dağınıklıklarını da önlemektedir.  Küçük bir dokunuş ile ofislerinizde verimlilikleri de artırabilirsiniz.

Ofislerinizde bulmak istediğiniz konforu sunmak için çeşitli model seçenekleri ile LVT kaplamalarınızı işlerinizi aksatmadan ve zaman kaybına neden olmadan kısa sürede uygulamaktayız. Ayrıcalıklarımızı yaşamak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

LVT Zemin Kaplama Fiyatları

LVT Zemin kaplamalarında tercih edeceğiniz ürün ne kadar özellikli ise alacağınız fayda o kadar maksimum olmaktadır. Kolay montajı, dayanıklılığı, temizliği ile ofislerde LVT zemin kaplama oldukça kullanışlı olmaktadır. Fiyat olarak da oldukça ekonomik olan zemin kaplamaları tüm çalışma alanlarınıza yaptırabilirsiniz. Zemin kaplamaları alanında uzaman olan firmamız ile çalışarak kusursuz çalışma alanlarını nasıl yarattığımızı keyifle gözlemleyebilirsiniz. Ayrıcalıklı fiyatlarımız ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Önerilen Yazılar