Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

LVT Zemin Kaplama Avantajları Nelerdir?

Ofisler firmalarının müşterilerine karşı kimlik görevi gören özel alanlardır. Bu nedenle kusursuz görünmesi için gerekli olan tüm düzenlemeler yapılmaktadır. Özellikle zemin kaplama ve ofis uyumu göze hitap eden en önemli unsurların başında gelmektedir. Son zamanlarda ise LVT zemin kaplama avantajları nedeni ile oldukça fazla tercih edilmektedir.

Ofis kullanımında LVT kaplamaların sağladığı avantajlar ise;

·         M2 fiyatları oldukça ekonomiktir.

·         Farklı desen seçenekleri ile kusursuz bir uyum yakalanmaktadır.

·         Sesi emici özelliği bulunmaktadır.

·         Ofis mobilyaları kolaylıkla hareket ettirilebilmektedir.

·         Kısa sürede ve kolayca uygulana bilinmektedir.

·         Çok katmanlı yapısı ile oldukça dayanıklıdır.

·         Temizliği çok kolay yapılmaktadır.

·         Tozlanma veya kir birikimi asla söz konusu olmamaktadır.

·         Özel yüzeyi ile yağlanma gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

·         Su geçirmez özelliği sayesinde uzun zaman kullanım sağlanmaktadır.

Küçük dokunuşlar ile LVT zemin kaplama avantajları bir araya geldiğinde çalışma alanlarınız yepyeni bir görünüme kavuşurken aynı zamanda pozitif bir etki yaratacaktır. Firmamız zemin kaplamaları konusunda tüm profesyonelliği ile ofislerinizin mükemmel görünmesini sağlamak için her zaman hizmet vermektedir.

LVT Zemin Kaplamalar İle Bambaşka Bir Çalışma Alanı Yaratın

Zemin kaplamalarının uzun zaman dayanması ve uygulandıkları alan ile tam örtüşmesi çok önemlidir. LVT zemin kaplama avantajları arasında kısa sürede uygulanabilmesi de yer almaktadır. Üç farklı uygulama seçeneği ile kısa sürede ofislerinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz. LVT zemin kaplama ürününün önemli avantajlarının mevcut olması; doğal olarak bu ürüne olan ilgiyi de arttırmaktadır. Bu kapsamda yapacağınız kısa bir araştırma neticesinde en kalite LVT zemin kaplamalarına sahip olmanız da mümkün olacaktır.

Kilitli, geçmeli ve yapışkanlı seçeneği ile LVT kaplamaların uygulanması oldukça kolaydır. Bu kolaylık sayesinde zaman kaybı yaşamadan kaplamaların yapılması söz konusu olmaktadır. Bakım ve onarım gibi tüm işlemleri için firmamızdan destek alabilirsiniz. Özel katmanlı yapısı ile zeminleriniz sesi emeceği için çalışanlarınızın performanslarının artışını yakından gözlemleyeceksiniz.

LVT Zemin Kaplama Seçenekleri

Ofislerinizde görsel olarak nasıl bir etki yaratmak isterseniz LVT zemin kaplamalar ile bunu kolayca yapabilirsiniz. LVT zemin kaplama avantajları sadece kullanım açısından değil sunduğu seçenekleri ile de dikkat çekmektedir. Ahşap, mermer, parke görünümlü ve çok daha fazla seçenek arasından kaplamalarınızı özel olarak seçebilmektesiniz. Geniş seçenekleri ve tüm profesyonelliği ile Dora Floor ayrıcalıklı hizmetlerinden hemen faydalanabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız ve uzman ekibimiz ile ofisinizi güzelleştirirken aynı zaman da bütçeniz de firmamızın güvencesinde yer almaktadır.

Önerilen Yazılar