Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Istanbul Yükseltilmiş Döşeme Uygulaması

Yükseltilmiş zemin veya yükseltilmiş döşeme uygulaması, bina zeminine ek olarak ikinci bir zemin inşası sağlanarak, bu iki zemin arasından binanın iklimlendirme, elektrik, internet, kablolama gibi tesisatların geçirilmesi işlemidir. Istanbul yükseltilmiş döşeme uygulaması ile, kırım-döküm işlemlerinden kurtularak, kolay ve hızlı bir şekilde bina tesisatlarında bakım ve onarım yapılabilmektedir. Yükseltilmiş zemin uygulaması sayesinde, bakım veya onarımı gerektiren alanlar seçilip, sadece oraya müdahale yapılabilir. Peki Istanbul Yükseltilmiş Döşeme Uygulaması sayesinde bu nasıl yapılabilir?

Istanbul Yükseltilmiş Döşeme Uygulaması Nasıl Yapılır?

İstanbul Yükseltilmiş Döşeme Uygulaması her biri birer metrekare olan paneller ile yapılır. Bu birer metrekarelik paneller, yapı kenarlarında veya düz olmayan yerlerde, istenilen ölçüyle kesilebilir.

İş yerinin metrekare cinsinden büyüklüğü hesaplanarak, o kadar yükseltilmiş zemin paneli getirilir ve her bir panel, aralarda metal ayak olacak şekilde zeminin üzerine vidalanır. Zemin ile yükseltilmiş zemin arasındaki boşluk miktarı 10 ile 120 cm arasında isteğe bağlı değişebilir.

Istanbul Yükseltilmiş Döşeme Uygulaması yaptırmak isteyen müşteriler, Dora Floor internet sitesi üzerinden daha detaylı bilgi edinerek, dilerlerse sipariş verebilirler.

Istanbul Yükseltilmiş Döşeme Uygulaması Avantajları Nelerdir?

Yükseltilmiş zemin uygulaması, her şeyden önce tekdüze ve pürüzsüz görüntüsü ile, estetik bit görünüm verir.

  • Yükseltilmiş zemin uygulaması kolaydır.

Genellikle saatler içerisinde kurulum ve montajı tamamlanır, uygulaması hızlıdır.

  • Yükseltilmiş zemin uygulaması ekonomiktir.

Istanbul Yükseltilmiş Döşeme Uygulaması sanıldığının aksine, pahalı bir uygulama değil, makul bir uygulama türüdür.

  • Yükseltilmiş zemin uygulaması, alana yönelik direkt müdahale sağlar.

Yükseltilmiş döşeme uygulamasının en büyük avantajlarından biri bakım ve onarım gerektiğinde, gereken alanın üzerindeki yükseltilmiş zemin kaldırılıp, gerekli bakım ve onarım yapılabilir.

  • Yükseltilmiş zemin uygulaması ihtiyaca göre çeşitli hammaddelerden imal edilebilir.

İş güvenliği standartlarına göre, kalsiyum sülfat özlü, sunta özlü, enkapsüle veya PVC-HPL kaplı olarak üretilebilmektedir. Bu konu hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Istanbul Yükseltilmiş Döşeme Uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak veya sipariş vermek için hafta içi saat 09:00 – 18:00 arasında 0850 532 71 77 numarası üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Önerilen Yazılar