Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

İstanbul Yükseltilmiş Döşeme Firmaları

Döşeme işlemleri, ev, iş yeri, ofis, ticarethane, büro ve benzeri yaşam alanları için oldukça önemli işlemlerdir. Bu tür mekanlardan maksimum verimi almak adına üzerine titizlikle eğilmesi gereken faaliyetlerdir. Mekanların ses, ısı yalıtımı, konforu ve bunun gibi noktalarda son derece önemli bir rolü bulunmaktadır. Bu çerçevede döşeme işlemlerini profesyonellerce yapılması maddi ve manevi tasarruf, güven ve sağlık açısından son derece önemlidir. Bu kapsamda sizlere hizmet veren Dora Floor sizlerin kaliteli, güvenilir ve dayanıklı bir hizmet alması adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Alanında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile İstanbul yükseltilmiş döşeme alanında fark yaratan çalışmalar sunmaktadır.

Dora Floor, İstanbul yükseltilmiş döşeme alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Müşterilerine sunduğu kaliteli ve dayanıklı çalışmalarla alanının en gözde firmalarından biri konumundadır. Bu kapsamda sunduğu hizmetler ile sizlerin hizmetindedir. Dora Floor’un müşterilerine sunduğu hizmetleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

Yükseltilmiş döşeme sistemleri:

·         Kalsiyum sülfat özlü PVC-HPL kaplı paneller.

·         Kalsiyum sülfat özlü enkapsüle paneller.

·         Sunta özlü PVC-HPL ile kaplı paneller.

·         Beton özlü PVC-HPL kaplı paneller.

·         Beton özlü epoksi kaplı çelik paneller.

·         Veri merkezi çözümleri.

·         Sismik altyapı Sistemleri.

·         Alt yapı sistemleri.

LVT:

·         Ado LVT

·         Karo halı.

·         Forbo Flooring.

Tüm bu ürünlerde ve işlemlerde sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmak adına tüm gücüyle çalışan Dora Floor, İstanbul yükseltilmiş döşeme alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kaliteli, Pratik ve Temiz Çalışmalar

Dora Floor, müşterilerine hizmetlerini sunarken planlı, programlı ve titiz bir çalışmayla hizmet vermektedir. Bu kapsamda çalışmalarını yaparken yapılarınızı inşaat alanına çevirmeden gerekli işlemleri yerine getirmektedir. Faaliyetlerini en hızlı, kaliteli ve dayanıklı şekilde yürütmek adına planlı ve programlı olarak çalışmaktadır. Kaliteli ve sağlam çalışmalarını estetikle harmanlamaktadır. Yangın ve buna benzer birtakım olumsuzluklara karşı dayanıklı malzemelerle güvenliğinizin ve konforunuzun sağlanması adına titiz ve özenli çalışmalar sürdürmektedir.

Alanında Uzman Kadro ve Müşteri Odaklı Hizmet

İstanbul yükseltilmiş döşeme alanındaki faaliyetleri ile güvenilirliğin ve kalitenin merkezi konumundaki Dora Floor bu standartlardaki çalışmalarını sürdürmek adına tüm gücüyle çabalamaktadır. Bu kapsamda alanında uzman ve nitelikli çalışanlarıyla hizmetinizdedir. Ayrıca dürüst ve güvenilir iş ahlakı ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla sizlerin yanındadır.

Faaliyet alanlarımız dahilindeki her türlü döşeme işlemlerinizde en kaliteli ve güvenilir hizmeti alabilmek adına Dora Floor ile iletişime geçebilir, estetik, kaliteli ve dayanıklı çalışmalarla sunulan hizmetin keyfini sürebilirsiniz. Dora Floor, müşteri odaklı iş ahlakıyla her zaman sizlerin yardımına koşmaktadır.

Önerilen Yazılar