Dorafloor - Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme Nedir?

Yükseltilmiş döşeme denince son yıllarda kullanılan malzemelerde de dayanıklılık başta olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı farklı malzemelerde tercih edilmeye başlanmıştır. Akıllı sistemler geliştirilirken eski yaklaşımlar eskisi kadar etkili olmamaktadır. Uzun vadede ekonomik ve kullanışlı olması yönü ile de üstünlük sağlamaktadır.

Beton yıllardır kullanılan bir yapı malzemesidir. Yalnızca zemin ya da bina yapımında kullanılmamaktadır. Beton özlü yükseltilmiş döşeme uygulaması ile de ne kadar önemli bir malzeme olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Epoksi ile kaplanan panellere eklenen beton özü ile de tamamen çevre dostu bir ürün meydana gelmiştir. En dikkat çeken özelliği ise toksik bir madde içermemesidir. Ayrıca kimyasal maddeleri içerisinde bulundurmamasıdır. Bu malzemenin üretilmesi ise;

·         Soğuk döküm çelik kullanılmaktadır.

·         Şekillendirme yapılırken germe ile nokta kaynak işlemi yapılmaktadır.

·         Orta kısma gelindiğinde ise fiber desteği ile köpük beton doldurulmaktadır. Beton özlü kısmını bu işlemden dolayı almaktadır.

·         En son adımda ise epoksi boya ile boyanmaktadır. Kullanım için hazır olmaktadır.

Beton özlü yükseltilmiş döşeme insan sağlığı açısından önemli kriterlere sahiptir. Çalışma alanlarında olası sağlık risklerini azaltmaktadır. Çalışma ortamına kattığı verimin yanında sağlık standartlarına uygun çalışma alanlarının oluşturulmasında da etkili olmaktadır.

Beton Özlü Yükseltilmiş Döşeme Özellikleri Nelerdir?

Beton özlü yükseltilmiş döşeme üstün özellikleri ile diğer panel türlerine göre daha ön plana çıkmaktadır. Bu özellikler;

·         Yanmaz bir döşemedir. Yangına karşı en ideal döşeme olarak da nitelendirilebilir. Güvenlik açısından da çok uygundur.

·         Yük dayanımı ise oldukça yüksektir.

·         Ofis binalarında çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

·         Ses yalıtımı içinde mükemmel bir seçimdir.

·         Kullanım ömrü uzundur.

·         Mekanik olarak dayanıklı olması ağır yükleri taşıma kapasitesini arttırmaktadır.

En önemli özelliği ise su ile toza karşı gösterdiği dirençtir. Özellikle de bakım ile temizliği çok kolaydır. Standartlara da uygun bir üründür. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Güvenilir ve Sorunsuz Hizmetin Adresi: Dorafloor

Sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız beton özlü yükseltilmiş döşeme alanında uzmandır. Yaptırmak istediğiniz alan için en uygun plan tasarlanarak uygulanmaktadır. Uzun bir süreçte bakılacak olursa ekonomik bir çözüm olması ile de iş dünyasında emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizim ile iletişime geçin. Aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. Sizler, firmamız için çok değerlisiniz. Aldığımız geri dönüşler ve memnun olmanızdan aldığımız güç ile her güne büyük bir sevgi ile başlamaktayız ve çalışmaktayız. Durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Önerilen Yazılar